جیتامین
جیتامین
Relicta

بازی رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز Relicta است

در بازی های هفتگی رایگان Epic Games شما می توانید بازی Relicta را تا یک هفته آینده از فروشگاه Epic Games به صورت رایگان دریافت کرده و برای همیشه آن را در حساب کاربری خود نگه دارید

درباره بازی Relicta

Relicta یک بازی معمایی اول شخص است که در آن باید مغناطیس و گرانش را خلاقانه ترکیب کنید تا اسرار Chandra Base را کشف کنید.

به عنوان یک فیزیکدان برتر که  به همراه دختر خود در یک پایگاه وهم‌آور و متروک ماه گیر افتاده است بازی کنید. با خم کردن گرانش و مغناطیس به اراده خود راه خودتان را در اطراف دهانه های مرموز و زمینی پیدا کنید تا معماهای بازی را حل کنید. آیا مستقیم به جلو می شتابید و سعی می کنید به امنیت برسید؟ یا وقت خود را برای جمع آوری سرنخ ها و کشف دسیسه هاصرف می کنید؟ در تاریکی ابدی دهانه های ماه رازی نهفته است که ممکن است جان دختر شما را بگیرد – یا سرنوشت بشریت را برای همیشه تغییر دهد. آیا آماده رویارویی با پیامدهای نهایی تحقیق خود هستید؟

Relicta

بازی Control در سایت متاکریتیک امتیاز قابل قبول 74 از 100 را کسب کرده است. قیمت بازی در فروشگاه اپیک گیمز  19.99 دلار می باشد که هم اکنون می توانید به صورت رایگان آن را دریافت کنید.

دانلود رایگان بازی Relicta

برای دریافت بازی Relicta به صورت رایگان می توانید به فروشگاه اپیک گیمز رفته و بر روی Get کلیک کنید و مراحل پرداخت را انجام دهید. سپس بازی را در اکانت خود برای همیشه نگه دارید. توجه کنید که لازم هست قبل از همه این کار ها حساب کاربری باز کرده و از یک نرم افزار تغییر IP استفاده کنید.

برای دریافت اخبار بازی های هدیه ای و رایگان شده به سایت جیتامین یا کانال تلگرام جیتامین می توانید سر بزنید.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط