جیتامین
جیتامین
Dear Esther: Landmark Edition

بازی Dear Esther: Landmark Edition را در استیم رایگان دریافت کنید

بازی Dear Esther: Landmark Edition به مدت محدود در فروشگاه Steam رایگان شد. با اضافه کردن این بازی به حساب کاربر خودتان می توانید برای همیشه آن را داشته باشید.

معرفی بازی Dear Esther: Landmark Edition

“یک جزیره متروک… یک مرد گمشده… خاطرات یک تصادف مرگبار… کتابی که توسط یک کاشف در حال مرگ نوشته شده است.” این خلاصه داستان بازی Dear Esther: Landmark Edition است.
شخصیت بازی یعنی استر عزیز شما را در دنیایی شگفت‌ آور غرق می‌ کند، جزیره‌ ای دورافتاده و متروک، جایی در بیرون Hebrides. همانطور که به جلو می روید، صدایی شروع به خواندن تکه ها یی از یک نامه می کند: «استر عزیز…» و بدین ترتیب سفری در یکی از پر چالش ترین بازی های اول شخص سال های اخیر آغاز می شود.
“استر عزیز” با کنار گذاشتن گیمپلی سنتی برای تجربه‌ای مبتنی بر داستان، محیط‌های زیبای خود را با موسیقی متنی نفس‌ گیر ترکیب می‌کند تا داستانی قدرتمند از عشق، از دست دادن، گناه و رستگاری را روایت کند.

Dear Esther: Landmark Edition

چطور بازی هدیه استیم را دریافت کنم

برای دریافت رایگان بازی شما می توانید به فروشگاه استیم رفته. بر روی Add to Cart کلیک کنید. سپس در صورت نیا می توانید نرم افزار استیم را اجرا کنید و در صورتی هم که به نرم افزا نیاز ندارید، بازی به حساب کاربری شما اضافه شده است.

برای دریافت آخرین اخبار بازی های هدیه ای می توانید در کانال تلگرام جیتماین عضو شوید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط