جیتامین
جیتامین

جیتماین یک سیستم نیازمندی های مختص گیمر ها می باشد که در آن می توانید به خرید و فروش اجناس و کالا های خود در حوزه گیم بپردازید. در اصل جیتماین یک نیازمندی های تخصصی صعنت گیم و بازی می باشد.

علاوه بر بازارچه و نیازمندی های خرید و فروش بازی، شما می توانید آخرین اخبار بازی های رایگان شده را در بخش مخصوص خود در جیتامین دنبال کرده و از آن بهره ببرید.

شما می توانید از منو بالا، بر روی اخبار بازی های رایگان شده کلیک کنید و در بخش اخبار بازی های رایگان شده از جدید ترین مطالب ما 

بله ارسال آگهی در سایت جیتامین به صورت کامل رایگان است و هیچ محدودیتی در ارسال آگهی ندارید.

پس از تایید آگهی توسط سایت، شما میتوانید با مراجعه به پروفایل کاربری خود و سپس بخش آگهی های من اقدام به حذف آگهی مورد نظر خود کنید.

آگهی شما پس از تایید در سایت، به مدت 30 روز در سایت باقی می ماند و پس از اتمام تاریخ آگهی می توانید اقدام به ارسال دوباره آگهی کنید.

جیتامین یک واسط بین شما و خریدار کالا شما هست و اطلاعی از معامله شما نداد. بنابراین پس از فروش کالا خود به بخش آگهی ها من رفته و اقدام به حذف آگهی مورد نظر کنید.

به دلیل حجم بالای ارسال آگهی چنین موردی دشوار و تقریبا نشدی است، به همین دلیل جیتامین مسئولیتی در قبال معالمه صورت گرفته ندارد. بهتر از قبل از انجام هر گونه معامله اقدام به اطمینان سازی بین خود و فرد مقابل انجام دهید.

به احتمال زیاد آگهی شما خلاف قوانین سایت جیتماین بوده است، یک بار قوانین را مطالعه کرده و سپس آگهی خود را دوباره ارسال کنید.